+38 044 299 78 87
+38 044 220 00 07
04071, м. Київ, вул. Спаська, 5 (вхід з вул. Хорива)

Придбати поліс онлайнПросто та швидко! Оформлення туристичної страховки всього у кілька кліків. Отримайте Ваш поліс прямо зараз!
  Страхування за кордоном
  Опис пакетів >
  Страхування по Україні
  Опис пакетів >

  Переваги страхування онлайн

  • Готові страхові рішення - страхові пакети, підготовлені та прораховані спеціалістами ERV для різних варіантів Ваших подорожей: туристичних або ділових, у Європу або по всьому світу, подорожей для активного відпочинку, наприклад, гірськолижного, або пляжного відпочинку, сімейного відпочинку, екскурсійних та інших подорожей. Все що Вам потрібно зробити - вибрати відповідний страховий пакет, ввести свої персональні дані та оплатити поліс зручним для Вас способом.
  • Комплексне страхове покриття. У кожному пакеті - страхування медичних витрат і страхування від нещасного випадку. А також страхування багажу, страхування цивільної відповідальності, страхування для багаторазових поїздок і активного відпочинку.
  • Інформація про вартість страховки, повні умови страхування, порівняльна характеристика страхових пакетів доступні в процесі бронювання, щоб полегшити Ваш вибір.
  • Якщо Ви не може визначитися з вибором страхового пакету, зверніться до наших спеціалістів, вони дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть підібрати оптимальний варіант страховки.
  • Оплатити страховий поліс можна в режимі онлайн за допомогою кредитної карти. Ви відразу ж отримаєте електронне підтвердження про страхування на Ваш e-mail і можете спокійно вирушати у подорож.
  • Якщо Вам все ж необхідний оригінал поліса, наприклад, для надання в посольство, в процесі бронювання Ви зможете замовити послугу доставки поліса звичайною поштою.
  • Ви можете дистанційно оформити страховий поліс без візиту до страхової компанії.
  • Онлайн страхування заощаджує не лише Ваш час, але і Ваші гроші - знижка до 20% при покупці поліса онлайн!


   Служба підтримки


  Якщо у Вас на сторінці не відображається вікно бронювання поліса, будь ласка, вимкніть Adblock фільтри в налаштуваннях Вашого браузера або внесіть сайт у білий список. Якщо проблема збереглася, а також у випадках інших технічних проблем при оформленні поліса, будь ласка, зверніться до нас за тел.:

  +38 044 220 00 07

  Якщо в процесі оформлення у Вас виникли питання щодо умов страхування або підбору пакету, будь ласка, зателефонуйте нам:

  +38 044 220 00 07 вн. 125


  Залиште свій відгук. Ваша думка дуже важлива для нас!

Ми приймаємо —
© 2013-2017 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту: