Cтрахування від дощу
Дозволить Вашим туристам отримати знижку на покупку наступного туру в разі, якщо на період застрахованої поїздки випало три дощові дні. Розмір знижки компенсує ERV!

Cтрахування від дощу

Як це працює?

Уклавши договір страхування від дощу, кожен Ваш клієнт, який зіткнувся з дощовою погодою під час подорожі, зможе отримати від Вас сертифікат на знижку, яким можна скористатися протягом року при повторному бронюванні туру. Розмір знижки становить від 150 у.о. (в залежності від індивідуальних умов страхового договору). Знижка буде надана туристу в тому випадку, якщо на період його поїздки випало три дощові дні, з яких два - поспіль, а кількість опадів в дощові дні становила, в залежності від країни перебування, не менше 5-8 мм на квадратний метр в літній сезон, взимку - не менше 10 мм на квадратний метр, протягом трьох днів тижня.

Сертифікат на знижку буде видається туристові згідно його заяви на отримання сертифіката і після перевірки нами факту дощової погоди. Сума, недоотримана туроператором в результаті надання таких знижок туристу, буде компенсована страховою компанією ERV.

Як буде підтверджуватись інформація про погоду?

Інформацію про дощову погоду перевірятиме та підтверджуватиме або спростовуватиме незалежна третя сторона - професійна компанія, що надає дані про погодні умови в тій чи іншій точці світу. Як альтернативний варіант може бути узгоджено інше джерело інформації.

Чи є аналоги?

Продукт було розроблено нашою материнською компанією - ERV в Німеччині разом з міжнародною групою компаній ERV, але одними з перших скористатися і оцінити нову послугу можуть саме українські туроператори та туристи. Страхування від дощу - абсолютна новинка для ринку туристичного страхування України, аналогів якій на даний момент немає.

Навіщо це Вам і Вашим клієнтам?

Непередбачена дощова погода під час подорожі більше не зіпсує настрою Вашим туристам :) За три дощові дні вони зможуть отримати від Вас унікальний бонус у вигляді знижки на наступний тур, розмір якої буде компенсований Вам компанією ERV. Ви ж, у свою чергу, підвищите лояльність клієнтів, забезпечите повторні продажі та майбутні доходи.

© 2013-2019 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту: Webberry