+38 044 220 00 0704071, м. Київ, вул. Спаська, 5 (вхід з вул. Хорива)

    ERV і «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» почали співробітництво зі страхування туристів.
    21.06.2016


    Страхові компанії ERV та «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» уклали угоду про співпрацю зі страхування громадян, що виїжджають за кордон. Вже у червні «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» зможе запропонувати своїм клієнтам комплексне туристичне страхування від спеціалізованої страхової компанії ERV і доступ до міжнародної мережі її асистуючої компанії - Euro-Center Holding, яка забезпечить необхідну допомогу туристам в екстрених випадках по всьому світу.

    «Ми розцінюємо співробітництво з компанією ERV як важливий крок щодо підвищення якості послуг, що пропонуються нашим клієнтам, - зазначив голова правління СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» Олександр Карелін. - ERV забезпечує висококласні страхові продукти і якісний клієнтський сервіс; ця система була налагоджена протягом багатьох років роботи компанії на ринках не тільки України, а й інших європейських країн. ERV - визнаний лідер туристичного страхування України, і той факт, що багато наших колег співпрацюють з ними, зайвий раз це підтверджує».

    «Ми сподіваємося на плідну співпрацю з компанією «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», яка, як і багато наших колег по ринку, довірила ERV страхування своїх клієнтів у подорожах за межі України, - коментує голова правління ERV Мирослав Бойчин. - Ми відкриті до співпраці зі страховиками, для яких туристичне страхування не є пріоритетним продуктом. З нами вже співпрацює 17 страхових компаній, серед яких «UNIQA», «ПРОСТО-страхування» та інші.

Ми приймаємо —
© 2013-2017 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту: