+38 044 220 00 0704071, м. Київ, вул. Спаська, 5 (вхід з вул. Хорива)

  Історія

  1905 рік - швидкий потяг був готовий до відправлення з вокзалу в Люцерні. На пероні, серед купи наставленого багажу, стояли угорський торговець деревиною Макс фон Енгель і його 15-річний син. Раптом іскри від локомотива потрапили на одну з валіз. Фон Енгель відчув загрозу: всі речі могли згоріти! Особисті документи, ділові папери, прикраси, одяг, сувеніри - все це могло бути знищено полум'ям. А хто відшкодував би втрати? Ще на вокзалі він дізнався, що компенсація, яку в таких випадках надає залізниця, зовсім невелика.

  «От би було добре, якби мандрівники могли всебічно захистити свій багаж!»- подумав Макс фон Енгель. Багато поїздивши по світу, він знав, що ризик з яким він зіткнувся на пероні, не єдина небезпека для подорожуючих. Його ідея знаходить підтримку у мюнхенського перестрахувального товариства «Munich Re».

  1907 рік - фон Енгель запропонував засновнику «Munich Re» Карлу фон Тіме свою концепцію страхування багажу. 9 травня 1907 року вони заснували в Будапешті Europäische Güter und Reisegepäckversicherung AG («Європейське Акціонерне Товариство Страхування Багажу»).

  Із того часу Europäische вже більше 100 років надає послуги туристичного страхування в усьому світі.

  2006 год – представництво Europäische Reiseversicherung AG (Австрія) з'явилося в Україні.

  19 жовтня 2006 року - відкриття компанії «Європейське туристичне страхування» в Україні. Засновники Europäische Reiseversicherung AG (Австрія) - 69,9% акцій, Europäische Reiseversicherung AG (Німеччина) - 25,1% акцій, ВАТ УСК Дженералі Гарант- 5% акцій.

  2010 рік - ERV Німеччина збільшує свою долю участі в компанії до 95% акцій.

  2011 рік – «Європейське туристичне страхування» проводить ребрендинг та продовжує роботу під новим брендом ERV.

  2012 рік - ЕRV Німеччина збільшує свою долю участі в компанії до 99,99% акцій.

Ми приймаємо —
© 2013-2017 ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування»
Розробка сайту: